סגנונות ודגמים של שמלות

שמלה עם חצאית-שמש צריכה להיות בארון הבגדים של כל פאשניסטה

שמלה עם חצאית-שמש צריכה להיות בארון הבגדים של כל פאשניסטה
תוֹכֶן
 1. תכונות החצאית מתרחבות בשמש
 2. למי זה מתאים?
 3. עם שרוול
 4. אורך
 5. קַיִץ
 6. צבעים והדפסים
 7. האם זה מתאים שלם?
 8. עם מה ללבוש?

הסגנונות של שמלות מודרניות מגוונים מאוד. וביניהם, מקום מיוחד תופס על ידי תלבושת נשית כזו כמו שמלה עם חצאית שמש. שמלות כאלה היו באופנה כבר יותר ממאה שנה.

תכונות החצאית מתרחבות בשמש

הפופולריות הגדולה של שמלות עם סגנון זה של חצאית נגרמת על ידי העובדה שקל מאוד לתפור אותן, ועל כל דמות שמלה כזו נראית מאוד אטרקטיבית. חצאיות עשויות להיות עם תפר אחד או שניים, אבל יש גם אפשרויות ללא תפרים. האורך שלהם יכול להשתנות מאוד - הוא מיוצג על ידי מוצרים מהאורך המרבי ועד לדגמים קצרים מאוד.

למי זה מתאים?

שמלות עם חצאית שמש יתאימו לכל אישה, שכן הקפלים הטבעיים הנוצרים בהן מוסיפים תחכום וחן ​​לדמות. יחד עם זאת, חצאית כזו תעזור ותוסיף נפח במקומות החסרים, ובמידת הצורך תסתיר את הסנטימטרים הנוספים.

שמלה שחורה עם שמש חצאית
 • לנערות רזות, שדמותן דומה למלבן, מומלצת שמלה בסגנון זה באורך מעט מעל הברכיים. בתלבושת זו, הירכיים שלהם ייראו נפחיות יותר, והמותניים יהפכו דקים יותר. תלבושת עשויה מחומר צפוף, כמו גם שמלה עם חצאית רב-שכבתית, השמש תיראה טוב מאוד על דמות כזו.
 • אם דמותה של ילדה נראית כמו משולש, עליה לחפש שמלה שבה החצאית תתחיל להתרחב לא מהמותניים, אלא מקו הירכיים. זה יסתיר את המלאות ויוסיף קלילות לתמונה.
 • עם דמות הדומה ל"משולש הפוך", שמלות בסגנון זה יהיו בחירה טובה. הקפלים המרובים המתחילים מהמותניים יגדילו ויזואלית את הירכיים, מה שיאזן את הצללית כולה.

עם שרוול

לשמלות עם חצאית שמש אולי אין שרוולים כלל, אבל אם קיים פרט כזה, אורך השרוולים עשוי להשתנות. מומלץ לבחור מוצר בהתחשב בעונה. לדוגמה, לעתים קרובות קונים דגמים עם שרוולים למשרד ולמזג אוויר קריר, ושמלות בסגנון זה עם רצועות ספגטי מבוקשות בקיץ.

אורך

קצר

שמלות כאלה פופולריות במיוחד עם יפהפיות עם רגליים דקות ארוכות. שמלות קיץ באורך קצר נתפרות מבדי כותנה, ולעונה הקרירה יש ביקוש לדגמים עשויים קורדרוי, צמר או קטיפה.

מידי

שמלות באורך בינוני עם חצאית בסגנון "שמש" הפכו פופולריות מאז שנות ה-70 של המאה הקודמת. עכשיו דגמים כאלה גם מבוקשים יוצאת דופן. שמלות אלגנטיות באורך מידי נתפרות מסאטן, שיפון או תחרה. אם הם מכסים מעט את הברכיים, אז זה נראה מאוד נשי.

ארוך עד הרצפה

דגמים כאלה של שמלות עם חצאית שמש היו פופולריים במיוחד בשנות השישים של המאה ה-20. כעת הן מוצגות לעתים קרובות כשמלות קיץ קלות ללא שרוולים, הנלבשות עם סנדלים, תיקים, משקפיים וכובע. שמלות כאלה נבחרות לרוב על ידי בנות שרגליהן אינן דקות.

קַיִץ

דגמי שמלות עם חצאית שמש לתקופת הקיץ נתפרים בעיקר מבדים דקים, למשל מכותנה, סאטן או משי. לתלבושות כאלה יש לעתים קרובות צבעים בהירים וללא שרוולים. ישנם דגמים עם חתך די פתוח על הגב או על קו הצוואר. שמלות עם חצאית שיפון שקופה הן מאוד אטרקטיביות.

צבעים והדפסים

שָׁחוֹר

שמלה שחורה קצרה עם חצאית שמש מחליפה בהצלחה שמלת נדן. זה מספיק דיסקרטי לאירועים רשמיים. אם אתה מוסיף אביזרים בהירים לשמלה כזו, שמלה כזו תהיה בחירה טובה לאירועים מיוחדים. בשמלה שחורה ארוכה בסגנון זה, הילדה נראית אלגנטית בצורה יוצאת דופן.

לבן

בשמלות לבנות כשלג עם חצאית, השמש מגלמת נשיות ורוך. דגמים קצרים יכולים להיות בעלי צווארון V, רצועות כתפיים, צווארון סירה או אפשרויות עליונות אחרות. לעתים קרובות יש שמלות לבנות בסגנון זה, משלימות חגורה בהירה.

אָדוֹם

תלבושת עם חצאית שמש בגוונים אדומים מתאימה לילדות נועזות ונינוחות. האורך של שמלה כזו יכול להיות שונה מאוד. דגמים קצרים עם שרוולים ארוכים נראים מרשימים, שמלות באורך הברך אטרקטיביות מאוד, אבל מוצרים באורך הרצפה נראים חגיגיים במיוחד. שמלות אדומות לובשות לעתים קרובות עם אבנט שחור או לבן כדי להדגיש את המותניים.

לתוך הכלוב

תלבושות משובצות עם חצאית שמש יכולות להיות קצרות, עד הברך או הרצפה. שילובי הצבעים הנפוצים ביותר עבור הדפס זה הם אדום ושחור, כמו גם שחור ולבן.

שמלה משובצת עם שמש חצאית

מְנוּקָד

שמש החצאית עם נקודות נראית חמודה ועליזה. החלק העליון בשמלה כזו יכול להיות מאותו הדפס או רגיל. בהתאם לצורה, גודל האפונה נבחר אחרת. הצבעים הפופולריים ביותר של שמלת אפונה עם חצאית שמש הם שחור ולבן, לבן ושחור, אדום ולבן, אדום ושחור וכחול ולבן.

בתוך פרח

מוטיבים צמחיים בשמלות עם חצאית שמש נמצאים לרוב בדגמי קיץ. שמלות אלה בהירות ומושכות. הדפס פרחוני נבחר לעתים קרובות עבור דגמים בסגנון רטרו, כמו גם עבור שמלות קיץ עם רצועות.

האם זה מתאים שלם?

התלבושת, שהחצאית שלה היא בעלת סגנון "שמש", מומלצת לנערות עם ירכיים מלאות, שכן בה חלק זה של הדמות יוסתר מהעין. בנוסף, חצאית נפח כזו תדגיש את המותניים.

עם מה ללבוש?

 • נעליים לשמלה קצרה עם חצאית שמש צריכות להיות עם עקבים גבוהים, ועבור דגמים ארוכים אתה יכול ללבוש סנדלים או דירות בלט.
 • ניתן ללבוש תלבושת בסגנון זה עם חגורה חלקה או מנוגדת, שרוחבה ישתנה בהתאם לדגם השמלה ולדמות בעליה.
 • על גבי שמלה עם חצאית, ניתן ללבוש את השמש עם ז'קט קצר או בולרו.
 • מוצרים ללא שרוולים בסגנון זה ניתן להשלים עם כפפות קצרות.
 • עיטורים המותאמים יחד עם חצאית שמש צריכים להיות חינניים. עם זאת, כמה דגמים של שמלות כאלה הולכים טוב עם צמידים גדולים וחרוזים ארוכים.
 • בחרי קלאץ' קטן, רשת או תיק לשמלה זו.
 • משלימים שמלה עם חצאית מלאה בסגנון זה עם משקפי שמש וכובע, תיצור מראה וינטג'.
אין תגובה

אופנה

היופי

בַּיִת