שמלות ערב

שמלות ערב לבנות

שמלות ערב לבנות
תוֹכֶן
 1. ארוך, עד הרצפה
 2. קצר
 3. גוונים של לבן
 4. שמלת ערב לבנה ושחורה
 5. לבן כחול
 6. שמלת ערב לבנה ואדומה
 7. עם שרוולים
 8. עם תחרה
 9. להריון ועם עודף משקל
 10. למסיבת מועדון

לבן רלוונטי מאוד באופנת הערב. זה חגיגי ורלוונטי. בשילוב עם גזרה צורנית ובתוספת עיטור קליט, מקבלים מראה מרהיב. בנוסף, שמלת ערב לבנה מתאימה כמעט לכולם.

שמלת ערב לבנה

ארוך, עד הרצפה

הסיבה ללבוש שמלה שיקית עד הרצפה צריכה להיות מיוחדת. ולבן בתלבושת כזו מתאים מאוד, גם אם הוא משמש כתוספות שקיפות או שהוא המרכיב העיקרי של התמונה כולה.

מכיוון שהרגליים מוסתרות מאחורי הבד, יש להפנות את תשומת הלב לחלק העליון של התלבושת. אתה יכול להשתמש באסימטריה על השרוולים או קו צוואר עם צורה יוצאת דופן. לאן שלא תצטרכי ללכת, השמלה הזו תיראה נהדר.

אם אתה מוזמן לאירוע קפדני, אתה צריך לוודא שהתמונה שלך תואמת את קוד הלבוש. שמלה לבנה לרצפה תתאים כאן מאוד. תלבושת זו כוללת שני סגנונות שונים:

 • שמלת נדן קפדנית, מדוללת עם עיטור מקורי;
 • שמלה מפתה בעלת חיתוכים עמוקים בחזה וברגליים.
שמלת ערב לבנה עם גזרה על המחוך

כאשר אתה צריך להופיע באירוע חגיגי בצורה מענגת, אז אתה צריך לבחור שמלות יווניות לבנות, שבהן מסופקים שרוולים. ואם הבד נבחר גם בגרסה שקופה, עם אפקט מעופף, אז פשוט לא יהיה מחיר לתלבושת כזו. באשר לצבעים, מונוטוניות אינה תנאי מוקדם, יתכן וקיים דפוס לא פולשני.

שמלה בסגנון יווני יכולה להיות עשויה מבד עבה. זהב נראה טוב במראה הזה.וזה לא חייב להיות תכשיטי זהב, כל תפאורה בצבע זהב מקובלת. תלבושות כאלה יכולות להיות משוחקות בבטחה על ידי יפהפיות שחורות שיער. אבל נציגי צבע האביב והקיץ ירגישו טוב בשמלת פנינה או שמנת.

שמלת ערב יוונית עם זהב

בחצאית רב-שכבתית נראה טוב שילוב של כמה צבעים, שאחד מהם יהיה לבן.

דגמים באורך הרצפה, מושכים תשומת לב, הוצגו בתצוגות על ידי מעצבים רבים. האיפוק והנוקשות שלהם היו מדוללים בחריצים גבוהים שחשפו את ירכיהם. עם אורך כזה, קו צוואר עמוק נראה טוב.

החצאית הארוכה מציעה אפשרויות נהדרות לגימור. הבד עצמו יכול להתבלט עם מרקם עשיר (למשל, עם אלמנטים תחרה) או להיות בעל פיזור של אבני חן גדולות.

שמלת ערב עם שסע לבן

אבני חן נראות טוב מאוד על לבן, שכן הרקע של השמלה עצמה מתחיל לזהור, ולא רק לשמש רקע, כפי שקורה עם גוונים אחרים.

שמלת ערב עם רקמה של ג'ובאני

קצר

לגברות צעירות, עם תמונה נקייה ותמימה, צללית דקה ורגליים יפות, תוכלי לבחור בבטחה שמלה לבנה קצוצה למראה הערב שלך. ישנן אפשרויות רבות וכולן יפות בדרכן שלהן:

 • שמלת נדן;
 • שמלה עתיקה;
 • שמלות עם צורות שונות של חצאיות (שמש, טרפז).

בעונה אופנתית זו, תכשיטים הם לא רק מגוונים, אלא גם יוצאי דופן. והשילוב שלהם יכול להפוך את התמונה לרומנטית או להיפך, נלהבת ומתריסה. אפילו לנשף, נערות צעירות בוחרות בתלבושות עם ססגוניות, הקיימות על תכשיטים ובדים.

שמלת ערב לבנה קצרה עם חצאית מלאה

גוונים של לבן

לא משנה כמה זה נשמע מפתיע, יש צורך לבחור שמלה לבנה מהגוון שלה, שיש הרבה. רצוי להתעכב על גוון אחד בלבד, שלא ישתלב עם וריאציות אחרות של לבן. אף אדם אחד לא יכול להתווכח עם זה.

אם הקרם עצמו יפה, אז ליד הלבן הוא ייראה מלוכלך. באופן כללי, תאורה משפיעה על האופן שבו השילוב של שני גוונים של לבן ייתפס. לא כדאי לקחת את הסיכון ולבחור שמלה על סמך לא גוון אחד, אלא כמה. גם בבחירת האביזרים מעדיפים מומחים לבחור דגמים צבעוניים כדי לא להסתכן.

לא משנה כמה מסנוור הצבע הלבן ולא משנה כמה אפקט מרשים עשוי להיות לו, שמלה כזו תיצור טנדם ממש יפה רק עם עור כהה. אם לעור שלך יש אפילו רמז קטן של גוון אפרפר ואדמתי, אז תלבושת לבנה תדגיש את הפגם הזה עוד יותר.

שמלת ערב לבנה עם בז'

אחד הגוונים הפופולריים והאהובים הוא שמנת או לבן שמנת. הוא מאופיין בנוכחות של גוון צהבהב-בז' מורגש מעט. אם העור שלך מאופיין בגוון חם, אז הצבע הזה יתאים לך. הגוון הקרמי עצמו רך ועדין, כך שתמונת הילדה זהה. קרם הולך טוב עם זהב אם אתה רוצה להיות יוקרתי. ממתקים יוסיפו לשמלה אלמנטים חומים שוקולדיים.

וריאציה נוספת של לבן היא לבן חלבי. הוא מאופיין בכחול מעט מורגש. עבור בלונדיניות עם שיזוף טוב, גוון זה הוא אידיאלי.

שמלת ערב לבנה מאת טוני בולס

הגוון הלבן הפניני נראה מעולה. זה מדגיש היטב את הסומק הוורוד על הפנים, אבל זה יכול להפוך את העור הכהה לאפרורי. בעלים של שיער בלונדיני פלטינה צריכים להיות זהירים עם השמלות האלה, שכן כל המראה ישתלב.

אי אפשר לבלבל את צבע השמפניה עם גוון לבן אחר, שכן רק כאן יכולה להיות צהבהבות עם גוון ירוק בקושי מורגש. אריסטוקרטיה ואלגנטיות נושאות תלבושת כזו, אבל היא לא מתאימה לכל בחורה. גוון הפנים צריך להיות מושלם ולא חיוור בשום צורה.

שמלת ערב שמפניה

שמלת ערב לבנה ושחורה

שמלת ערב בשילוב של שחור ולבן לא יכולה להיקרא אלגנטית, אבל במקוריות אין לה אח ורע. פתרון פופולרי מאוד מצד המעצבים הוא:

 • תפאורה שחורה או תוספות על בד לבן;
 • החידוש האחרון היה שמלות עם פסים שחורים ולבנים;
 • חלק עליון לבן עדיין רלוונטי, למשל, בצורה של מחוך ותחתית שחורה. צורת החצאית לא תהיה מכשול, לכן, אפשרויות שופעות ומצוידות, קצרות וארוכות נמצאות לרוב באוספים אופנה.

אי אפשר להתעלם מתלבושות בשחור ולבן שנוצרו מנוצות. נוצות גדולות נתפרות על הבסיס בצבעי לבן ושחור לסירוגין. קצוות משוננים יוצרים ניגודיות. לדגמים רבים יש חגורה מבריקה - אלמנט של חגיגיות.

שמלת ערב לבנה ושחורה

לבן כחול

השילוב של לבן וכחול הוא מה שנקרא סגנון ימי. ישנן וריאציות רבות לפתרון הזה - שמלה לבנה לחלוטין עם שוליים כחולים, תלבושת פסים או חלוקה שווה לכחול ולבן. דפוסים עם נושא ימי נראים טוב מאוד: שרשראות, עוגנים או גלים.

באשר לסגנונות, אין כאן כמעט הגבלות. שמלה בסגנון בת ים, ארוכה ככל האפשר, ישרה או קצרה ושופעת.

שמלת ערב לבנה ואדומה

המלווה הבא לקוטביות בלבן הוא אדום. הנוכחות על רקע לבן יכולה להיות שונה מאוד: בצורה של פרח, פסים או תפאורה.

עם שרוולים

לפני שמלות עם תחרה שקופה ארוכה או שרוולי גיפור, כל שאר התלבושות דוהות. אם השרוול מתאים לזרועותיך או מתרחב זו הזכות לבחירתך.

שמלת ערב לבנה קצרה עם שרוולים שלושה רבעים

אם בחרת שרוולים ארוכים, אז השמלה יכולה להישאר ישרה. אל תשכח את התכונות של צווארון V, כאן הם עובדים טוב יותר מתמיד. שרוולים ארוכים הם אופציונליים. לשלושה רבעים יש גם זכות קיום, המופיעה כמרכיב נוח ופונקציונלי בתלבושת שלך.

עם תחרה

האם אתה רוצה להיות רומנטי היום? אז תחרה לבנה הופכת למועדפת בשל הקווים המפתים והאריגים הפתוחים שלה.

שמלת ערב לבנה תחרה

שמלה זו נלבשת רק לאירועים מיוחדים. למשל, מסיבת סיום. אתה לא יכול ללבוש שמלת תחרה בחורף, מכיוון שהבד הזה יכול להביא קרירות. יופי, למרות שהוא דורש הקרבה, כנראה שלא כולם בקבלת הפנים החורפית יבינו אותך.

להריון ועם עודף משקל

יש משהו נפלא, יפה ורך בהריון. צבע לבן על אמא לעתיד עם צורות מעוגלות יהיה מאוד מתאים ומושך. זה לא מצב שבו אתה צריך להתבייש בשינויים בגוף שלך, להיפך, אתה צריך להיות גאה בהם ולהדגיש בכל דרך אפשרית. אז כל הנשים ההרות - בחרו לבן לעצמכם.

שמלת ערב לבנה להריון

בגדים לא צריכים ליצור אי נוחות, במיוחד בבטן. לכן, מותניים גבוהות היא בדיוק האופציה האידיאלית שכל הנשים בהריון מחפשות. החזה כאן מתברר כמודגש, הבטן אינה דחוסה, והתנועות אינן מוגבלות. אם אתה רוצה תפאורה, אז החגורה היא המקום המושלם עבור זה.

אתה יכול גם לדלל את המלתחה שלך עם שמלת טרפז עם מכפלת מתרחבת. הם לא צריכים להיות ארוכים ופשוטים. תחרה בצורת תוספות תתקבל בברכה.

למסיבת מועדון

בין תלבושות המועדון, יש הרבה דגמים לבנים כשלג. על רחבת הריקודים מתחת לקרני האולטרה סגול, תהפוך לכוכבת אמיתית בשמלה הלבנה שלך. ואם המסיבה נערכת בחוץ, אז תלבושת בלבן לא רק תקשט את הגוף שלך, אלא גם לא תמשוך את חום השמש, כפי שבדים כהים יכולים.

לסיכום, צדדיות אופיינית לשמלת ערב לבנה. וזה מורכב מהיכולת ללבוש שמלה לבנה עבור בנות מכל סוג צבע.

2 הערות
סבטלנה 06.09.2015 11:49

ואני אוהבת שמלות לבנות! בעזרת אביזרים ניתן ליצור מראה בהיר מאוד ואפילו נועז. לבן אין דומה לצבעים אחרים. זה כמו דף נייר ריק)

ורוניקה 18.09.2015 11:49

שמלות ערב לבנות הן יפות, אבל המראה דומה יותר לשמלת כלה. במקרים כאלה אני מעדיפה שילוב של לבן עם צבעים אחרים או שמלות לבנות עם הדפס בוהק.

אופנה

היופי

בַּיִת