שמלות ערב

שמלות ערב בצבע בורדו

שמלות ערב בצבע בורדו
תוֹכֶן
  1. תכונות צבע
  2. סגנונות
  3. עם מה ללבוש
  4. מבחר אביזרים

כדי להדגיש את האומץ שלך עם בגדים, אתה יכול להשתמש בצבע "בורגונדי". השם המקורי הזה נפוץ כמו בורדו או דובדבן. למעשה, כל הצבעים הללו הם גוונים שונים של אדום, אם כי יש להם הבדלים מאוד עדינים וכמעט בלתי מורגשים שאולי לא מורגשים לכולם. יהיה בעייתי למצוא צבע אופנתי יותר המשמש ליצירת בגדי נשים מאשר בורדו. הוא מסוגל בו זמנית להעשיר את התמונה, להוסיף צבע ואקספרסיביות.

אין שמלות ערב פשוטות בצבע בורדו, בדיוק כמו שאין סיבות לא מתאימות ללבוש שמלה כה בהירה.

שמלת ערב בצבע בורדו לרצפה

תכונות צבע

מוצקות, ביטחון עצמי ושמרנות, יציבות ויציבות - כל זה בא לידי ביטוי בצבע הבורדו. בהתאם לכך, אוהבי דברים בצבע בורדו עוברים בביטחון את החיים, אינם מראים רגשות מיותרים ובעלי אופי חזק.

יש תחכום בצבע בורדו, זה מביא בהירות לחיים, והופך אדם עליז יותר. אף פעם בחורה בשמלת ערב בצבע בורדו תרגיש כמו עכבר אפור ותתמזג עם המסה הכללית של האורחים.

שמלת ערב בצבע בורדו עם רכבת

סגנונות

לא תוכל להגביל את עצמך בבחירת הסגנון של שמלת ערב בצבע בורדו, שכן חנויות מנסות לספק כל טעם ולהציג לאורחים שלהן את וריאציות הגזרה הפשוטות והיוצאות דופן והנועזות ביותר. ניתן ליצור ממנה את התמונה השלמה או רק אלמנטים בודדים. הבחירה צריכה להתבסס על לאן אתה הולך ללכת בשמלה הספציפית הזו. התמונה המרהיבה ביותר תתברר בשמלת ערב בצבע בורדו לרצפה.

עבור מסיבת נוער, שמלה אדומה יין תהיה בחירה טובה. שמלת משי בצבע בורדו עמוק תהפוך אותך שאי אפשר לעמוד בפניה.שמלות ברוקד או שיפון הן אפשרויות טובות.

שמלת ערב ברוקד בצבע בורדו

זה כבר הוזכר על הרבגוניות של צבע בורדו, אבל עדיין יש סגנונות מסוימים שיהיו יותר מועילים ויראו טוב בצבע זה:

  1. לסוג השמלה הראשון יש אלמנטים דומים לסגנון היווני, כמו המותן הגבוה.
  2. האפשרות השנייה הנהדרת לגלם בורדו תהיה שמלה עם צווארון V, אבל לא עמוקה וחושפנית מדי. תן לזה ליצור תככים רק מעט, והפיתוי של התמונה יהיה על הצבע.
  3. השלישי הוא דגמים עם וילונות.

אם נבחר תלבושת לעבודה, אז אין ספק שגזרה קלאסית תנצח כאן. כל שאר האלמנטים של התמונה יכולים להיעשות בזית או אפור. אם הצבע הזה לא ממש מתאים לך, אבל הרצון לקבל שמלה בורדו גובר עליך, אז שימו לב לגוונים אחרים.

עם מה ללבוש

השמלה הבורדו למעשה מתגלה כל כך לא פשוטה כאשר אתה מתחיל להרים אביזרים ופריטי לבוש אחרים. ולא רק הסגנון משחק כאן את התפקיד הגדול ביותר, כלומר הצבע.

שילוב של אלמנטים שחורים עם צבע בורדו הוא תמיד אופציה טובה ומנצחת. זה יביא איפוק וקפדנות.

שמלת ערב בצבע בורדו עם קלאץ'

ובכן, אם האפשרות הזו לא מתאימה לך, אז ערבוב גווני בורדו שונים במראה אחד הוא מאוד אופנתי עכשיו. כחולים וסגולים כהים, בז' וורוד, לילך ואפור כהה - כל זה יכול להיבחר כדי להשלים את השמלה הבורדו.

לבילוי ערב אפשר להשתמש בשכמייה קלה וקלאץ' בצבע כסף.

השילוב של בורדו וורוד בשמלת ערב

מבחר אביזרים

מכיוון שהבורדו עצמו עשיר ותוסס, תכשיטים לא צריכים להיות מסיביים, צעקניים ופרובוקטיביים.

העיקר בבחירת האביזרים הוא איפוק ותמציתיות. צמיד או שרשרת מזהב או כסף, סיכה קטנה עם אבן טבעית. זה הגיוני להתנסות עם חגורה מוזהבת או צעיף.

צבעי שחור ולבן צריכים להיות נוכחים גם באיפור. לשפתיים, בחרי בצבע בורדו שניתן להחליף בגוונים ניטרליים.

קישוטים לשמלת ערב בצבע בורדו
תגובה 1
מרגריטה 16.09.2015 07:06

שמלת הערב בצבע בורדו לא נוצצת כמו האדומה, אבל יחד עם זאת היא מושכת תשומת לב. השמלה בתמונה השלישית נראית כמו עלי כותרת של ורדים פשוט מהממת.

אופנה

היופי

בַּיִת