סגנונות ודגמים של שמלות

שמלת פפלום - מראה נועז

שמלת פפלום - מראה נועז
תוֹכֶן
 1. למי זה מתאים?
 2. היתרונות של הבאסקית
 3. אפשרויות באסקיות
 4. שמלת נדן
 5. עם שרוולים
 6. עם רכבת
 7. בדים
 8. אורך
 9. צבעים פופולריים
 10. עֶרֶב
 11. חֲתוּנָה
 12. האם ללבוש את זה מלא?
 13. עם מה ללבוש?
 14. אביזרים
 15. נעליים

מה זה באסקי, יודעת כל בחורה שמבקשת לעקוב אחר אופנה. אם לא פגשת את האלמנט הזה של לבוש לפני כן, הרשו לנו להסביר: פפלום הוא צמר גפן רחב על המותניים של שמלה או חצאית.

שמלה בז' עם פפלום

הבאסקים קיבלו את שמו לכבוד האנשים המאכלסים את אחד מאזורי ספרד - הבאסקים, שכן הוא היה פרט מסורתי בתלבושת הלאומית שלהם. באמצע המאה הקודמת, הפפלום הפך לאופנתי להפליא, אך שימש כקישוט למעילי גשם ומעילים.

ואז אלמנט הלבוש הזה נשכח במשך זמן רב, והם נזכרו בו די לאחרונה. כיום, שמלות פפלום פופולריות מאוד.

למי זה מתאים?

פפלום הוא לא רק חלק דקורטיבי, אלא גם חלק פונקציונלי בשמלה. מטרתו היא לתקן חזותית פגמים בדמות. בדרך כלל הבאסק ממוקם ממש מתחת לקו המותניים, ובכך מגדיל את ההבדל בין הירכיים והמותניים. עבור בנות עם סוג גוף "מלבן", תכונה זו של peplum יהיה מאוד שימושי.

בנוסף, הבאסק יעזור לאזן כתפיים רחבות - תכונה של הדמות שיש לרוב לספורטאים ולבנות פשוטות גבוהות. אם אתה צריך להסיט את תשומת הלב מהבטן הבולטת, אז שמלה עם פפלום תעזור לך בזה.

היתרונות של הבאסקית

 • הנוכחות של פפלום עוזרת להסוות כמה פגמים בדמות - איכות חשובה מאוד לכל שמלה. בנוסף, שמלה זו מתאימה לנערות בגובה ובמבנה שונים. היוצא מן הכלל היחיד הוא אלה עם דמות בצורת אגס. במקרה שלהם, הבאסק הופך את פלג הגוף התחתון לכבד עוד יותר.
 • הפפלום יכול לקשט אפילו את השמלה הפשוטה ביותר.במשך זמן רב היא נשארה בפריפריה של האופנה, אבל במשך כמה עונות ברציפות היא מופיעה באוספים של שמלות של מעצבים מפורסמים. זה אומר שאנחנו יכולים לסמוך על העובדה ששמלות פפלום יהיו פופולריות עוד הרבה זמן.
שמלות פפלום - היתרונות שלהן

אפשרויות באסקיות

פפלום ארוך נראה כמו חצאית שנלבשת מעל שמלה. הרושם הזה מתגבר אם הפפלום עשוי מבד בצבע או מרקם שונה.

באסקי כפול - אלמנט תפור משתי שכבות בד. הפפלום הזה הוא בדרך כלל קצר יותר ומעוקל יותר מהגרסה הקלאסית.

באסקית לא שלמה, בניגוד למוצק, אינו תופס את כל החגורה של השמלה. ככלל, הוא מיוצג על ידי "כנפיים" בולטות בצדי התלבושת.

פפלום א-סימטרי - הווריאציה המודרנית ביותר של פרט השמלה הזה. מצד אחד הוא קצר יותר, ומצד שני ארוך יותר. גם הבאסקית שייכת לסוג זה, היוצר מעין ריח.

שמלת נדן

פפלום יכול לקשט שמלה כמעט בכל סגנון, אבל זה נראה הכי מרשים על שמלות עם צללית מצומצמת.

שמלת נדן אפור עם שרוולים ארוכים

שמלת נדן פפלום הפכה בשנים האחרונות לקלאסיקה של ממש. התלבושת הזו נראית נשית ואלגנטית להפליא. אחרי הכל, מקרה הוא win-win בפני עצמו, ותוספת של peplum עושה את זה מאוד מתוחכם. שמלת נדן פפלום טובה למגוון אירועים, מעבודה ועד ריקוד, וזו הסיבה שבנות בכל העולם אוהבות אותה כל כך.

עם שרוולים

אנו זוכרים שהפפלום שימש במקור כקישוט לבגדים עליונים של נשים. אולי בגלל זה היא נראית כל כך טוב על שמלות שרוולים ארוכים. העיקר שהחצאית לא שופעת מדי. עדיף אם הוא מצומצם, למשל, "עיפרון". שרוולים ארוכים מוסיפים צנע לתלבושת, אבל פלרטטנית מפצה על הרצינות הנוספת של התמונה.

ישנם גם דגמים של שמלות עם פפלום, בעלות שרוול קצר. יחד עם זאת, השרוולים הם לרוב מהצורה המקורית, מה שהופך את התמונה למעט אקסטרווגנטית.

שמלת פפלום עם שרוולים קצרים

עם רכבת

שמלות עם רכבת הן בדרך כלל אופציה לאירועים הכי מיוחדים. לעתים קרובות למדי, תלבושות כאלה נבחרות על ידי כלות, תוך כבוד למסורות החתונה האירופיות. לאחרונה, הבסקית עשתה את דרכה לאופנת חתונות, כך שבסלונים ניתן למצוא דגמים של שמלות עם באסק, שהופכות בצורה חלקה לרכבת. תראו את התמונות - שמלות כאלה נראות ממש יפות ויוצאות דופן. עם זאת, יש לזכור שמספר כזה של קווים אופקיים "משטחים" את הדמות, ולכן אפשרות זו מתאימה רק לבנות גבוהות למדי.

בדים

כדי שהפפלום יחזיק בצורתו, יש לתפור אותו מבד צפוף או מחומר דו-שכבתי. אין דרישות בד לשמלה עצמה.

שמלה מתאימה לפפלום

שמלה עם פפלום יכולה להיות מבד טבעי או סינתטי, דק או צפוף, אלסטי או לא. אתה רק צריך לבחור, על סמך הרעיונות שלך לגבי יופי, תכונות של הדמות, העונה והפורמט של האירוע. ניתן לשלב מספר סוגי בדים בדגם אחד בו זמנית. למשל, השמלה והפפלום יכולים להיות עשויים מג'רסי, ואת השרוולים ניתן לעשות מגיפורה.

אורך

הפפלום יכול להיות נוכח על שמלה עם חצאית בכל אורך - ממיני ועד מקסי. אבל הפפלום עצמו חייב להיות קצר יותר מהשמלה, אחרת כל האפקט ייעלם.

אורך שמלת פפלום

ארוך עד הרצפה

שמלה עם פפלום תמיד נראית אלגנטית, אבל לאירועים מיוחדים במיוחד צריך לבחור שמלות ערב עם חצאית עד הרצפה. הפפלום נראה מרשים להפליא על חצאית ארוכה וצרה. אלמנט זה מעוטר לעתים קרובות בשמלות צללית עם חצאית המתאימה לירכיים ומתלקחת בחדות כלפי מטה. והכי חשוב, סגנון זה מתאים לבנות גבוהות עם סוג דמות שעון חול.

מידי

שמלות עם חצאית באורך בינוני הן הפופולריות ביותר שכן הן מתאימות למגוון רחב של מצבים; הם נוחים ואלגנטיים. שמלת מידי עם פפלום נראית טוב במיוחד עם חצאית עיפרון.

שמלת מידי פפלום קז'ואל

אם שמלה כזו עשויה בצבעוניות מאופקת והיא סגורה מספיק, בהחלט אפשרי להופיע בה במשרד.תלבושות בהירות יותר מושלמות להתכנסויות לא רשמיות.

קצר

שמלות קצרות הן האפשרות הטובה ביותר למסיבות, כי הן כל כך נוחות לרקוד בהן! ילדה בשמלת קוקטייל עם פפלום תמיד מושכת תשומת לב, כי אלמנט זה מביא קסם ייחודי לתלבושת. הבאסקית הופכת את השמלה לפלרטטנית ושובבה יותר, כך שבתלבושת זו תוכלי לתפוס מבטים מתפעלים כל הערב.

צבעים פופולריים

שָׁחוֹר

שמלה שחורה עם פפלום יכולה להיות קלאסית בארון עבודה או תלבושת ליציאה. הכל תלוי בתכונות של הדגם.

שמלה שחורה עם חצאית פפלום ועיפרון

למשל, חצאית קצרה ומחשוף יתאימו בסביבה לא רשמית, אבל לאירועים עסקיים או תרבותיים עדיף להעדיף משהו יותר רשמי. צבע שחור בשילוב עם peplum יש את היכולת לדגמן את הדמות, ביטול חלק מהחסרונות שלה.

לבן

צבע לבן מקיף את הילדה בהילה של טוהר וחוסר ניסיון, ללא קשר לגיל. נשים צעירות בשמלה לבנה מעוררות רק רגשות חיוביים בסובבים אותן, כי צבע זה קשור להתחלה טובה.

שמלת פפלום לבנה ללא שרוולים

שמלה לבנה היא לא בהכרח תלבושת של כלה. בנוסף לחתונה, יש עוד הרבה מצבים שבהם שמלה לבנה עם פפלום תתאים לחלוטין, למשל נשף, בכורה בתיאטרון וכו'.

אָדוֹם

בשום בגד אחר לא מרגישה אישה מושכת ומפתה כמו באדום. שמלה אדומה היא ממצא אמיתי לילדה שרוצה לשחק את התפקיד של יופי קטלני.

שמלת חזה אדומה בפפלום

מכיוון שאדום הוא צבע אקספרסיבי מאוד, השמלה צריכה להיות פשוטה ככל האפשר. תן לפפלום להיות האלמנט הדקורטיבי היחיד של התלבושת שלך.

כָּחוֹל

כחול הוא צבע אקספרסיבי מאוד, אבל באותו זמן רגוע, וזו הסיבה שהוא אחד האהובים ביותר על כל כך הרבה בנות.

שמלת פפלום א-סימטרית בצבע כחול נייבי

שמלה כחולה אף פעם לא יכולה להיות וולגרית (חוץ מדגמים מאוד חושפניים) - תמיד תיראי בה אלגנטית. פפלום היא דרך מצוינת לתבל את האיפוק של שמלה כחולה.

ירוק

ירוק מבטיח להיות אחד הצבעים הכי טרנדיים לעונות הקרובות. לפחות שמלה ירוקה אחת צריכה להופיע בארון הבגדים של כל אחת, במיוחד שמבין שלל הגוונים הזמינים של הצבע הזה, כל אחת מאתנו תמצא את זה שהכי מתאים לה.

שמלה ירוקה עם פפלום וצווארון יוצא דופן

שמלות אזמרגד, טורקיז, תפוחים - פפלום נראות אטרקטיביות להפליא בכל ערכת צבעים.

עֶרֶב

נשים לובשות שמלות ערב באירועים החגיגיים ביותר כשהן צריכות להופיע במלוא הדרו. אם אתה לא מנהל חיי חברה פעילים, אז הסיכוי להופיע מול אחרים במלוא הדרו לא קורה לעתים קרובות כל כך. לכן הבנות מאוד זהירות בבחירת שמלת ערב. שמלת ערב עם פפלום צריכה להיות ארוכה ולא שופעת. הקפידו להסתכל מקרוב על סגנון בתולת הים עם חלק העליון של מחוך וחצאית צרה ומתרחבת בתחתית. אם השמלה ישרה, שימו לב לדגמים בעלי צורת פפלום לא סטנדרטית.

חֲתוּנָה

אופנת הכלות גם לא עוקפת שמלות עם צד פפלום. לאחרונה, יותר ויותר כלות בוחרות בסגנון זה לאירוע החשוב ביותר בחייהן. בנות מונחות על ידי מגוון סיבות: חלקן רוצות לעקוב אחר אופנה, אחרות - להפגין דמות יפה, ואחרות - להסתיר את הבטן המתהווה. בכל המקרים, שמלה עם פפלום תיראה יפה מאוד ותעזור להציג את כל תכונות המראה באור חיובי.

שמלת כלה פפלום אסימטרית

כלות רבות מוותרות על המסורת ומעדיפות תלבושות קצרות. במקרה זה, שמלת פפלום היא דרך מצוינת ליצור מראה כלה מודרני ואלגנטי.

האם ללבוש אותו מלא?

בנות שמנות יכולות, כמובן, ללבוש שמלות פפלים. בתנאי שהבגד נבחר נכון, הוא מסוגל לתקן כמה מהרגעים שלעיתים הופכים לגורם לתסכולן של נשים צעירות שמנמנות. הכלל העיקרי הוא שהבאסקית צריכה להיות ממוקמת מתחת או מעל האזור שאתה מחשיב כבעייתי.

שמלת פפלום עם רצועות שמנמנה

לדוגמה, עם בטן בולטת, אתה צריך שמלה עם פפלום, שמתחיל כמעט מתחת לחזה ונשאב לתוך קו הירכיים. יפהפיות שופעות הירכיים צריכות לשים לב לדגמים עם פלאנט מהמותניים. בכל מקרה, מי שיש לו צורות יוקרתיות צריך לבחור שמלות עם פפלום רחב, שכן אלמנטים קטנים רק מדגישים נפחים.

עם מה ללבוש?

את שמלת הפפלום תוכלי לשלב עם מגוון רחב של פריטים מהמלתחה שלך. זה יכול לגרום לבגדים הרגילים ביותר לשחק בדרך חדשה. כדי ליצור מראה עסקי, לבשי ז'קט על השמלה (רק שהוא לא צריך להיות קצר מדי). שמלה עם פפלום נראית טוב מאוד עם מעיל טרנץ' קלאסי ונעליים רשמיות. גרביונים או גרביים בצבע בז' דקים תמיד יתאימו, אבל בעונה הקרה, אתה יכול לעשות עם טייץ כהה עבה. דגמי קיץ הולכים טוב עם כובעים רחבי שוליים בסגנון רומנטי. רצועה דקה ותיק יד קטן ואלגנטי יסייעו בהשלמת המראה.

אביזרים

שמלת הפפלום אינה שייכת לשום סגנון לבוש ולכן היא משתלבת עם כל אביזרים. לדוגמה, שמלת נדן שחורה עם ז'קט עור ותכשיטי עור ומתכת גדולים היא תלבושת הרמונית לחלוטין בסגנון רוקר. אותה שמלה עם ז'קט קל ומשאבות היא תמונה מושלמת לאשת עסקים. תוריד את הז'קט שלך, לבש תכשיטים בהירים וסנדלים עם עקבים - בצורה זו אתה יכול ללכת בבטחה למסיבה.

תכשיטים ואביזרים לשמלה עם פפלום

בחיפוש אחר המראה המושלם, תוכלו להתנסות במגוון רחב של אביזרים: תכשיטים יוקרתיים, תכשיטים מקוריים, שעונים, משקפיים וצעיפים. כתוצאה מכך, אתה בהחלט תוכל למצוא כמה פתרונות סגנוניים מעניינים.

נעליים

שמלת פפלום אינה דורשת הנעלה ספציפית. כמובן, כמו כל שמלה, היא נראית הכי טוב עם עקב גבוה. אחרי הכל, בנות נראות אטרקטיביות במיוחד בנעלי עקב, וההליכה שלהן פשוט מהפנטת. יש לבחור נעליים בהתאם לאירוע שלשמו את לובשת את השמלה. לעבודה, אלה יהיו נעלי משרד קפדניות, להסתובבות בעיר - מגפיים חינניות, ולחג - סנדלים מרהיבים. צבע הנעליים יכול להיות קרוב לשמלה או להיפך, ניגודיות בטון.

3 הערות
ויקה 21.02.2016 20:05

אני כל כך אוהבת שמלות פפלם! הבאסקית מעניקה נפח לירכיים הלא מבוטאות שלי.

מאשה 23.02.2016 20:07

אני גם מעריץ את אלה שהמציאו את הבאסקים. רק ישועה לדמות שלי!

שמלה עם פפלום מצוינת לאירועי חברה. זה גם קפדני וגם מאוד נשי בו זמנית. יש לי שמלה שחורה לאירוע הזה, עכשיו אני רוצה שמלה כחולה.

אופנה

היופי

בַּיִת