סגנונות ודגמים של שמלות

מגוון שמלות מעטפת מנוקדות

מגוון שמלות מעטפת מנוקדות
תוֹכֶן
  1. סגנונות
  2. איך לקשור?
  3. תמונות יפות

כבר שנים רבות ביקוש לבגדי נשים מבד מנוקד. מעניינות במיוחד בקרב נשים אופנה הן שמלות מעטפת.

סגנונות

סגנון שנבחר היטב מדגיש את כל היתרונות של דמות נשית. שמלת העטיפה המנוקדת מעניקה לילדה מראה מסתורי ומפתה. זה מראה מאריך את הצללית, מסתיר בטן קטנה. נשים עם צורות נפח מתאימות היטב עבור אפונה קטנה. נשים קטנות יכולות להרשות לעצמן אפונה גדולה. צריכה להיות מעט אפונה גדולה על הבגדים של ילדה שמנמנה.

אלמנטים דקורטיביים שונים מעניקים אלגנטיות מיוחדת לבגדים עם נקודות: פלונים, סלסולים, סלסולים, קשתות, שרוולים נפוחים. הטרנד הוא דגמים עם סלסולים בחצאית וסלסולים בשרוולים ובמחשוף. הדגם עם כפכפים וסלסולים נראה חסר משקל ואוורירי. אין צורך להעמיס על בגד השיפון אביזרים רבים. אתה יכול לבחור דבר אחד עבור בד זורם קל: משקפיים אופנתיים, עגילים או טבעת יפה.

גזרה א-סימטרית, מכפלת משופעת או שמלות ארוכות עם קו צוואר גדול מוסיפים נופך מקורי למראה הנשי. עבור נשים שרוצות להסתיר את פגמי רגליהן, מומחים ממליצים לבחור מקסי עם אפונה בהירה על רקע כהה. אפונה גדולה מוסיפה חזותית נפח לירך, בעוד אפונה קטנה מצמצמת את הירכיים.

כדי ליצור את האפקט של ירכיים ושדיים נפחיים, כדאי לבחור סגנון עם וילונות. זה יוצר אשליה של מותניים דקים, נותן לתמונה רוך ונשיות. קפלי המוצר עוזרים לנשים בהריון להסתיר את הבטן.

שמלה עטופה באזור העטיפה היא אופציה מצוינת גם לבילוי בערב וגם לעבודה משרדית.

ניתן ללבוש שמלת קיץ עם נקודות לפגישות רומנטיות ועסקיות. דגם שקוף בגזרה לקונית בשילוב אטום מושלם ליצירת מראה קז'ואלי. בדרך כלל חגורה דקה קושרת את חצאי החלוק במותניים או מתחת לחזה. במקום חגורה, הם משתמשים לעתים קרובות בכפתורים או אטב יפה.

שמלת מעטפת ורודה מדגישה לטובה את מותניה של אישה, ללא קשר לסגנון וסוג הדמות. שמלת מעטפת אפונה ורודה עם סלסולים ומלמלות מתאימה כתפיים צרות על ידי הוספת נפח לחלק העליון של הצללית. חגורה רחבה קשורה מקדימה משפרת חזותית את האפקט של צללית חיננית.

שמלה קצרה עם מעטפת בנקודות יכולה להרשות לעצמה רק בחורה עם רגליים דקות. מוצר כזה משלים לעתים קרובות עם סלסולים. הדגם הולך טוב עם נעליים עם עקבים. הסגנון עוזר לגברת הצעירה למצוא תמונה קלילה ושובבה, והוא נותן וולגריות לאישה בוגרת עם רגליים לא מושלמות.

מודלים סרוגים, chintz, כותנה נהדרים ללבוש יומיומי. לאירועים חגיגיים שונים ניתן לבחור בסגנון הכולל תפירה ממשי, שיפון, אורגנזה, סאטן.

איך לקשור?

שמלות ארוכות עדיף להדק עם חגורה. אתה יכול לקשור קשר או קשת בצד. חגורה מסביב למותן עם קשת מלפנים נראית טוב. הדגם הקצר מקובע לרוב עם רצועה דקה מתחת לקו החזה או מהודק בסיכה. לסוג הריח חשיבות רבה לקיבוע המוצר.

  • חיתוך אלכסוני עם צומת אלכסוני נהוג לקשור אותו בחגורה או לחבר אותו בקליפס דקורטיבי מיוחד.

המראה הזה מעניק לגברת עם גזרה לא פרופורציונלית רזה.

  • סוג הריח האנכי, העובר בבירור במרכז, נתקל לעתים קרובות מאוד. חגורה שנכרכה סביב המותן וקשורה בדוגמה מוצלבת יוצרת מראה ייחודי.
  • ריח חלקי יכול לכסות רק את החלק העליון או התחתון של השמלה. בדרך כלל קטעים אלה מוחזקים יחד עם אטב קטן תפור בצד הפנימי של השמלה.
  • המגוון המדומה הוא חלק דקורטיבי מהמוצר. חיקוי הריח מסופק על ידי אלמנטים מנוגדים בצבעים או מרקם.

תמונות יפות

שמלה שחורה עם דוגמת נקודות מנוגדת מוסיפה יופי מיוחד וייחודיות לתמונה הנשית.

אפונה גדולה או אפונה קטנה על רקע לבן הם תמיד הימור בטוח להוספת אלגנטיות ותחכום למראה שלך. הגרסה המשולבת עם עיגולים בגדלים שונים מתאימה למי שאוהב באותה מידה אפונה גדולה וקטנה.

גרסת הקיץ של השמלה באפונה גדולה לבנה על רקע בז' מעניקה לדמות צורת שעון חול. חתך עמוק וכתפיים פתוחות מעניקים לגברת מיניות ורוך. שמלות קיץ עם ריח נראות מאוד יפות.

שמלה צהובה אופנתית עם נקודות לבנות עם שרוולים נפוחים נראית בהירה ומקורית.

אין תגובה

אופנה

היופי

בַּיִת