סגנונות ודגמים של שמלות

Sarong - חתיכת בגדי חוף מושכת את העין

Sarong - חתיכת בגדי חוף מושכת את העין
תוֹכֶן
  1. מוזרויות
  2. איך לקשור?
  3. עם מה ללבוש?
  4. אביזרים

לבגדי חוף יש אינספור אפשרויות לבוש מכל רחבי העולם. אם הפאראו כבר הפך לחלק מוכר בארון הקיץ, אז עדיין מסתכלים על הסרונג.

סרונג

בבית זה יכול להיקרא בדרכים שונות, כולל "mundu".

סרונג הוא צעיף מרובע או מלבני עם צד ארוך למדי - כ-2 מ'.

דווקא באורכו שונה הסרונג מהפאראו, שכבר נכנס חזק לחיינו. הצד הארוך ביותר של הפראו הוא בדרך כלל 1.4 מ'.

צעיף סארונג

ישנן דרכים רבות לקשור סרונג, כך שצעיף אחד כזה יכול להחליף מספר פריטים. רב-תכליתיות חשובה מאוד לתיירים, אז אנו ממליצים לך לשים לב לזה!

מוזרויות

עבור האוכלוסייה הילידית, הסרונג הוא בגד באורך מלא, הכלאה בין חצאית לשמלה. עבור עמים שונים, זה רק חלק נשי או רק חלק גברי של הארון, עבור אחרים, זה משוחק על ידי כולם. בהתאם לקיימות של מסורות לאומיות, הסרונג הפך לתחפושת חגיגית ודתית, שלרוב לובשים לאירועים יוצאי דופן, או שהפך למרכיב ייחודי של העם האבוריג'יני, בהיותו חלק בלתי נפרד מהלבוש היומיומי.

הילידים משתמשים בצעיפים העשויים מבדים טבעיים מעשיים בצבעים מסורתיים, ותיירים בוחרים בסרונג קל, צייתן ומעופף העשויים מכותנה, משי, שיפון וסאטן. טבעות ואבזמים מיוחדים מקבעים את הסרונג, שהוא מאוד נוח ללבישה. תאילנדים מרבים לתקן את הבד על הגוף, מחקים מכנסיים רחבים.

החן המיוחד שהלבוש מעניק לנשים, נזילות התנועה והיכולת לשנות את צורתו בקלות הפכו את הסרונג למושא עניין עבור מעצבים.אז, ארון הקיץ התחדש בפרט אוניברסלי ויפה שהופך את התמונה למסתורית. צבעים יוצאי דופן, השילובים והדוגמאות המוזרות שלהם הומצאו גם למען האופנה לצעיפים.

בנוסף לשיטות המסורתיות של צביעה ואריגה של חוטים, החלו להשתמש בצביעה על בד (למשל בטיק או איקט).

סארונג על הירכיים

להביא סרונג הביתה, אתה יכול להפוך אותו לחפץ אמנות (תיק, מטפחת או מטפחת) או אפילו פריט פנים (בצורה של וילונות, כיסויי מיטה, פנלים, מפות שולחן). או שאתה יכול לשים אותו במזוודה, מחכה לנסיעות חדשות.

איך לקשור?

לסארונג יש גודל גדול, אז אם יש לך דמיון, אתה יכול ליצור תמונות רומנטיות או אתניות. לרוב, הסרונג קשור לירכיים או למותניים כמו חצאית.

דרכים לקשירת סרונג

בואו נסתכל על הדרכים הנפוצות לקשור סרונג. רבים מהם פשוטים ולא ייקח הרבה זמן.

דרכים לקשירת סרונג

אפשרות קריביים

מאפשר לבחור את גובה הצעיף על הגוף: על הירכיים או גבוה מתחת לחזה. לעטוף את עצמך בצעיף, אתה צריך לקשור את הזנבות מלפנים בקשר (הם יכולים להישאר חופשיים או מוסתרים). שיטה אלגנטית יותר שונה בכך שהקשר נעשה בהיסט: הם לוקחים קצה אחד, וכזנב שני לקשר, הם פשוט מיירטים פיסת בד לאורך החלק העליון. שאר הבד עשוי כריח, תוחב אותו בעדינות פנימה במותניים ובכך מסווה את הקשר.

סרונג - דרך קשירה קריבית

גרסה תאילנדית

הם ממקמים את הבד בצורה אנכית, עוטפים את הקצה הקצר סביב הגוף וקושרים אותו מלפנים. החלק התחתון של הצעיף מעוות מאחד הצדדים או משני הצדדים, הקצוות מורמים עד המותניים והקשר הראשון מוסתר עם הווילון הזה. אפשר להריץ את הבד מלמטה בין הרגליים, כך מתקבלים מכנסי הרמון. אפשרות זו אמינה וקלה לשימוש.

Sarong - דרך קשירה תאילנדית

בבורמה

תופרים את הסרונג לאורך הקצה הקצר, ומשאירים חורים מבעד. כשהם לובשים את ה"צינור", הם מיירטים את ה"קוקו" לאורך הקצה העליון, קושרים אותם מלפנים, יוצרים קפלים במבט פנימה. קשרי קוקו עטופים פנימה. שיטה זו תעזור להפוך את הצעיף לחצאית או שמלה.

האפשרויות הפשוטות ביותר הן לקפל את הבד לאורכו, לעטוף את הבד סביב הירכיים ולקשור את הקצוות העליונים. זה ישלים את חצאית המיני. חצאיות א-סימטריות יפות מתקבלות על ידי קיפול סרונג מרובע.

חצאית מיני סארונג

כיתות אמן יעזרו לך להכין שמלה תוך שניות:

  • העבירו את הבד מאחורי הגב, חצו את הקצוות העליונים על החזה, גלגלו אותם לצרורות וקשרו אותם בחלק האחורי של הצוואר.
  • השאר קצה אחד בצד, הרם את הסרונג על החזה, החלק את הצעיף מאחורי הגב ועטוף אותו סביב הגוף, תהיה חפיפה של בד בגב. נסו להשאיר את הפינה התחתונה של הצעיף חופשי מעל הבד. הפינה העליונה השנייה עשויה להיות גם בצד. קצוות אלה ישמשו כרצועות: אנו מרימים אותם קדימה כלפי מעלה מתחת לבית השחי, אנו קושרים אותם בחלק האחורי של הצוואר.
  • באופן דומה, ניתן לקשור צעיף קצר יותר על כתף אחת: אמצע הסרונג מכוון לצד אחד, מצד שני, הבד חופף עם בתי השחי, פינות הצעיף לאחר הצלב הזה מקופלות לתוך צרורות, מורמות על הכתף וקשורות מלמעלה. התוצאה היא שמלה א-סימטרית בסגנון עתיק.

אלו הדרכים הפופולריות ביותר. כדאי להתנסות כדי למצוא גרסה משלך, כי דפוס שנבחר היטב וסרונג קשור נכון יוסיפו אלגנטיות לדמות.

לדוגמה, עבור נשים עם חזה שופע, עדיף לקשור סרונג כמו חצאית, ועם אחד קטן, ליצור קשרים על החזה. ציור אנכי או אלכסוני נכון יעזור לתקן את השלמות. צעיף קשור מעל המותניים יוסיף גובה. ככל שהכתפיים צרות יותר, הסרונג צריך להיות גבוה יותר.

סארונג כחצאית לשמנמנים

עם מה ללבוש?

עמים ילידים לובשים את החצאיות האלה עם חולצות מיוחדות. אבל שאר העולם מעדיף להשתמש בסרונג כחלק מתלבושת חוף, בשילוב עם בגדי ים נפרדים וחלק אחד, עליוניות ונעליים פתוחות קלות.

סרונג

צעיפים אלגנטיים ובלעדיים ניתן ללבוש למסיבות קיץ כשמלה, משלימים את התלבושת עם סנדלי עקב או פלטפורמה. כפכפים בסיסיים וכפכפי חוף ישלימו כל מראה סרונג.וריאציות עם נעליים עם עניבות יהיו מעניינות, כאשר סרטים, רצועות "מחבקים" את הרגליים.

אביזרים

בהתחשב בפרט של בגדי קיץ כאלה, מהאביזרים אתה יכול לעצור כובעים, סרטי ראש וצעיפים. גם עיטורים בהירים ימצאו את מקומם. זה יכול להיות תכשיטים לא יקרים, עגילים צבעוניים, צמידים, שרשראות מאסיביות מאבנים או זכוכית. סטים מעניינים של צדפים, אלמוגים, נוצות.

מראה ביץ' תיקי אהבה מחומרים טבעיים: כותנה, קש וכו'. גדולים או קטנים, קשים או רכים כמו תרמילים, בעלי הצורה המגוונת ביותר - זה תלוי בהעדפות ובצרכים שלכם.

כפתורי אבזמים מיוחדים, כמו מטפחות, עוזרים להדק היטב את התלבושת. הם מגיעים בצורות שונות כדי להפוך את המראה שלך אפילו יותר מתוחכם ואלגנטי. לובשת סרונג כשמלה, אתה יכול לחגור אותו. הפרשנות המודרנית מאפשרת זאת.

סארונג בשילוב חגורה רחבה

מראה קיצי אינו שלם ללא משקפי שמש גדולים, כי המשקפיים הללו הם שיעזרו להגן על העיניים שלך מהקרניים הצורבות. Sarong, כתלבושת, היא לא רק מחווה לאופנה ויופי, אלא גם דבר מאוד פונקציונלי ונוח שיכול להפוך למרכיב העיקרי של התמונה. שווה לקנות זוג סארונג כדי שיהיה קל לשנות את המראה שלך בכל יום!

אין תגובה

אופנה

היופי

בַּיִת