סגנונות ודגמים של שמלות

שמלה עם חצאית פעמון - רומנטיקה בכל דבר

שמלה עם חצאית פעמון - רומנטיקה בכל דבר
תוֹכֶן
 1. מוזרויות
 2. קצת היסטוריה
 3. למי זה מתאים?
 4. עם שרוולים
 5. אורך
 6. טיפים לבחירה
 7. עם מה ללבוש?

ארון נשים בהחלט כולל שמלות המוצגות בסגנונות שונים. אחת השמלות האטרקטיביות, הרומנטיות והנשיות היא שמלה עם חצאית בצורת פעמון. נשים לבשו תלבושות כאלה במשך יותר ממאה שנה, ועכשיו נגלה מדוע הן מבוקשות בקרב אופנתיות בימינו.

מוזרויות

שמלות, שגולת הכותרת שלהן היא חצאית הפעמון, הן מאוד נוחות ופרקטיות. יש להם חלק עליון בעל צורה מסורתית וחצאית מתרחבת. בסגנון זה, אתה יכול לראות שמלות עסקים וערב.

שמלה עם חצאית פעמון עם מכפלת אסימטרית

דגמי הקיץ הנפוצים ביותר עם חצאית פעמון. השימוש בהם מספק נוחות במזג אוויר חם, שכן החלק התחתון של שמלות כאלה אינו נוגע ברגליים. עם זאת, אפשרויות חורף עבור שמלות בסגנון זה הן גם לא נדיר.

לתפירת תלבושות מסוג זה משתמשים בחומרים בעלי מרקם קשוח למדי. זה יכול להיות צמר, פשתן, עור, כותנה או בדים דומים אחרים. תכונה של החלק התחתון של שמלות עם חצאית פעמון היא התרחבות ללא וילונות וקפלים, כך שכל ההדפסים על שמלות כאלה נראים אטרקטיביים ואינם מתקמטים.

קצת היסטוריה

השמלות הראשונות, שהחצאית שלהן דמתה לפעמון הפוך, החלו ללבוש במאה ה-17. מתחתיהן היו חצאיות קרינולינה רכות, שהפכו את התלבושת לנפחית ומושכת. שמלות כאלה לאירועים מיוחדים נוצרו עם רכבות ארוכות.

שמלה עם חצאית פעמון עם רכבת מהמאה ה-17

עם הזמן, אורך השמלות עם חצאית פעמון החל לרדת, שרוכים הדוקים ומחוך קשיח הפכו לשם דבר. התלבושות של היום בסגנון זה מאופקות בצורתן, והגזרה שלהן לקונית מאוד. יתר על כן, שמלות כאלה פופולריות מאוד בקרב בנות שרוצות ליצור מראה רומנטי ונשי.

למי זה מתאים?

היתרון העיקרי של שמלות בסגנון זה הוא היכולת להסתיר את הירכיים של הילדה, ולכן תלבושות כאלה נראות טוב הן על יפות עם ירכיים צרות מדי והן על נשים שיש להן ירכיים משמעותיות.

שמלה עם חצאית פעמון לילדות עם דמות מלבנית
 • אם דמותה של הילדה דומה לאגס, בעזרת חצאית הפעמון יסתיר את החלק הנרחב ביותר שלו.
 • עבור אותן נשים שכתפיהן רחבות למדי (הדמות דומה לאות T), התלבושת של סגנון זה תוסיף נפח בחלק התחתון, מה שיהפוך את הצללית לפרופורציונלית יותר.
 • לגבי בנות עם דמות שעון חול, לא מומלץ להן ללבוש שמלה עם חצאית פעמון, כי בתלבושת כזו יוסתרו הפרופורציות היפות שלהן.

עם שרוולים

תלבושות, החצאית שלהן דומה לפעמון, יכולות להיות עם רצועות, כמו גם עם שרוולים ארוכים או קצרים. אם דגם השמלה חגיגי וחכם, חלקו העליון יכול להיות מיוצג על ידי מחוך, ואין שרוולים.

אורך

קצר

שמלות בסגנון זה עם חצאית מיני נרכשות בדרך כלל לעונת הקיץ. בנות רזות עם רגליים דקות נראות הכי טוב בשמלה קצרה עם חצאית פעמון. עם זאת, רצוי להימנע מתלבושות קצרות במיוחד, מכיוון שהן יכולות להרחיב את הירכיים חזותית.

מידי

שמלות באורך הברך בסגנון זה מומלצות הן לנערות רזות והן ליפות עם ירכיים שופעות. מודלים באורך בינוני, שבהם המותניים מעט גבוהים, פופולריים מאוד.

ארוך

שמלות עם חצאית פעמון לרצפה הן פרקטיות ונוחות. בדרך כלל מדובר בתלבושות קיץ העשויות מבדים קלים טבעיים. לרוב הם מוצגים בצבעים בהירים. גם אאוטפיטים שבהם החלק העליון מונוכרומטי והחצאית הארוכה צבעונית (ולהיפך) נראים מעניינים.

טיפים לבחירה

בבחירת אורך שמלה עם חצאית פעמון, כדאי לקחת בחשבון את מראה הרגליים של הילדה. ככל שהן רזות ומושכות יותר, כך ניתן לקנות שמלה קצרה יותר. לגבי קו הצוואר, הערך תחילה את פלג הגוף העליון. אם הצוואר שלך יכול להיקרא מסודר, והזרועות שלך יפות, אתה יכול לבחור בבטחה תלבושת עם קו צוואר עגול, משולש או מרובע עמוק. אם החזה שלך קטן, תסתכל על דגמים עם חלק עליון בהיר ועיטור דקורטיבי בקו הצוואר.

דמות על שמלה עם חצאית פעמון

הגוון והצבע של שמלה כזו נבחרים תוך התחשבות בהעדפות אישיות. גוונים בהירים או בהירים הם הפופולריים ביותר עבור שמלות קיץ. בשמלה לבנה עם חצאית פעמון, הילדה תיראה רעננה וצעירה. שמלות אדומות הן לטעמן של יפהפיות נועזות וראוותניות, ובשמלה שחורה בסגנון זה, ילדה תיראה מסתורית וקפדנית.

עם מה ללבוש?

עבור שמלה עם חצאית פעמון, אתה יכול ללבוש ז'קטים וז'קטים קצוצים, כמו גם בלייזרים מצוידים. עם דגם ערב של שמלה כזו, בולרו עם שרוולים ארוכים נראה טוב. יתרה מכך, אם צבע השמלה מגוון, התוספת צריכה להיות מונוכרומטית.

מעיל להלבשה עם חצאית פעמון

תיק יד לחליפה בסגנון זה נבחר תוך התחשבות במטרה - אם מדובר בשמלה עסקית, מתאים לה תיק קז'ואל מרווח ולשמלה אלגנטית יש לבחור קלאץ' אלגנטי.

אביזרים

כמות מוגזמת של תכשיטים לשמלה עם חצאית פעמון היא מיותרת. התלבושת כבר נראית חגיגית ומוארת. מספיק שרשרת קטנה או חרוזים ארוכים, כמו גם עגילים בגודל בינוני.

תכשיטים ואביזרים לשמלה עם חצאית פעמון

עם שמלות כאלה, אתה יכול ללבוש חגורת עור בצבע התלבושת. אם לחגורה יש גוון מנוגד, זה יעזור להדגיש את המותניים.

נעליים

בעת בחירת נעליים לסגנון זה, שקול גם את מטרת השמלה:

 • אם זה דגם בסגנון עסקי, נעליים עם עקבים בינוניים יעבדו איתו היטב.
 • אם יש לך שמלת ערב עם חצאית פעמון, את יכולה לנעול עקב סטילטו.
 • לתלבושת מסוג זה, שבה את הולכת לצאת לדייט או לטייל, מותר לנעול סנדלים או בלט.
 • מגפיים גבוהים בסגנון קלאסי מתאימים היטב לדגמים חמים.
אין תגובה

אופנה

היופי

בַּיִת